درباره ما
اولین و بزرگترین مجری و مبتکر ارائه خدمات ورزشی

شرکت راهیان سلامت

شرکت راهیان سلامت اولین و بزرگترین مجری و مبتکر ارائه خدمات ورزشی، فرهنگی، تفریحی و رفاهی و همچنین تنها دارنده مجوز فعالیت کشوری و نیز دارنده گواهی نامه بین المللی ISO 9001-2000 در مدیریت کیفیت ، ISO 22301:2012در سیستم مدیریت تداوم کسب و کار ، عضو انجمن جهانی IMQ NET و مدیریت کیفیت ایران می باشد.
راهیان سلامت طی۳۱ سال فعالیت ، با بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر توانسته با ارائه بهترین خدمات ، بخش عمده ای از نیاز مندی های دوایر دولتی و خصوصی را در سطح کشور تامین و اطمینان کامل مشتریان خود را در کارآیی پایدار و اتکا پذیری فراهم نماید .

این شرکت افتخار دارد که با بیش از ۴۰۰ نهاد، ارگان، وزارتخانه، سازمان، بانک و شرکت های بزرگ قرارداد همکاری داشته و رضایت کامل آنان را در کارنامه خود ثبت و کسب نماید .

بدون شک رمز این اعتماد متقابل را میتوان ارائه خدمات مناسب، عمل به تعهدات، ارج نهادن به حقوق مصرف کنندگان و مدیریت پاسخگو برشمرد تا جایی که کسب عنوان گواهی های  ISO 9001-2000  و ISO 22301:2012 به عنوان اولین شرکت خدمات ورزشی ایران افتخاری بود که نصیب این شرکت گردید .

چشم انداز

چشم انداز، ماموریت، اهداف ما

Mission
راهیان سلامت با افتخار، به عنوان اولین مجری و مبتکر در زمینه خدمات ورزشی، ارزشمندترین تجربه را برای افراد فراهم می‌کند. ما با تولید کارت‌های هوشمند استخر و باشگاه‌ها، همراه با مراکز فرهنگی و تفریحی رفاهی، به هدف ارتقاء سلامتی و رفاه جامعه خدمت می‌کنیم.

Vision
راهیان سلامت در آینده به عنوان نخستین نام ارائه دهنده خدمات ورزشی با کیفیت و مبتکر در زمینه کارت‌های هوشمند شناخته خواهد شد. ما آرمانمان را در ایجاد جامعه‌ای فعال، سالم و پویا می‌بینیم که از خدمات متنوع و فراگیر ما بهره‌مند شود و به توسعه سلامتی جامعه کمک کند.